O inwestorze

Firma Dan-Bud

Od lat budujemy nie tylko mieszkania ale i zaufanie naszych Klientów. Dążymy aby Inwestycje przekazywane w Wasze ręce przewyższały oczekiwania.

Jesteśmy rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą deweloperską. Od 2005 roku tworzymy nowoczesne, komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne. Firma wywodzi się z Mławy, ale działa na terenie całej Polski. Każdą naszą inwestycje wyróżnia jakość i innowacyjność. Do tej pory zakończyliśmy i oddaliśmy do użytkowania Osiedle Zielone Tarasy w Mławie, Apartamenty Rzeczkowska w Ciechanowie, Willa Mokka w Warszawie. W 2016 roku rozpoczęliśmy prestiżową budowę Apartamentów Opera w Olsztynie.

Budujemy z pasją

Dzięki naszym działaniom, możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Wizję stałego rozwoju firmy opieramy na potencjale ludzi, których połączyła wspólna pasja do tworzenia wysokiej jakości projektów budowlanych. Nasze inwestycje to dzieło wielu współpracujących ze sobą profesjonalistów z branży projektowej, technicznej i budowlanej oraz wysokiej klasy specjalistów ds. zarządzania. To oni nadają naszym inwestycjom wyjątkowy charakter. Dzięki naszym działaniom, możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Nagrody

Jako prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, zostaliśmy laureatami prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma prężnie działająca na rynku deweloperskim w 2015 roku zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Gazela Biznesu. Gazele Biznesu przyznawane są co roku przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu.

Dbamy nie tylko o to żeby zakończona inwestycja spełniła oczekiwania Klientów, ale także w trakcie budowy dokładamy wszelkich starań żeby wszystko co robimy było na najwyższym poziomie. Jako wykonawca inwestycji Apartamenty Opera w Olsztynie zdobyliśmy I miejsce w konkursie „Buduj bezpiecznie”. Celem konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placu budowy.

Dowiedz się więcej o inwestycji

Więcej

Kontakt

Zadzwoń

Porozmawiamy!

Napisz do nas

Odpiszemy!

Umów spotkanie

Oddzwonimy!

ul. Patriotów 100, Warszawa